Skuteczność sprzedaży - Rozwiązania Praktyczne

Udział w webinarze jest bezpłatny, zapraszamy do zapisów! 

Chcesz dowiedzieć się, jak Salesforce może przyczynić się do optymalizacji Twojego procesu sprzedaży? Czy szukasz sposobów na rozwiązanie problemów komunikacyjnych w Twoim zespole? Jeśli tak, to jesteśmy tu, aby Ci pomóc. 

Zapraszamy Cię na bezpłatny webinar, który odbędzie się już 10 października 2023 roku o godzinie 18:00. Na tym wydarzeniu skoncentrujemy się na dwóch kluczowych obszarach działalności biznesowej: efektywnym wykorzystaniu narzędzi i systemów oraz radzeniu sobie z barierami komunikacyjnymi. Nie może Cię tam zabraknąć!

Dołącz do nas, aby poznać sprawdzone strategie, dowiedzieć się, jakie możliwości oferuje Salesforce, oraz zyskać praktyczne wskazówki, jak radzić sobie z trudnościami komunikacyjnymi i poprawić zarządzanie czasem oraz terytorium. To wyjątkowa okazja do zdobycia wiedzy, która pomoże Ci osiągnąć sukces w biznesie.

Zapisz się już teraz! :-)

TEMATY

1. Praktyczne Rozwiązania: Przyjrzymy się przypadkom z życia wziętym oraz praktycznym rozwiązaniom, które można wdrożyć już dziś.

2. Bariery Komunikacyjne: Jak pokonać je we własnej firmie i poprawić relacje z klientami przez sprawniejszą komunikację.

3. Zarządzanie Czasem i Terytorium: Jak efektywnie zarządzać czasem i obszarem działalności, aby zwiększyć wyniki sprzedażowe.

4. Salesforce dla Biznesu: Dowiedz się, jakie korzyści niesie ze sobą wykorzystanie Salesforce w procesie sprzedażowym, jakie narzędzia i rozwiązania oferuje.

GDZIE
Online na LinkedIn oraz Youtube / nadajemy z Krakowa

 Zarejestruj się. Link do wydarzenia dostaniesz od nas w wiadomości email.

DATA
10.10.2023 (wtorek) godzina 18:00

GODZINA ⏱️ 18:00

Webinar jest całkowicie BEZPŁATNY! Wystarczy, że się zarejestrujesz.
Nie przegap szansy na rozwinięcie swoich umiejętności i poprawę wyników w sprzedaży. Do zobaczenia na webinarze 10 października o godzinie 18:00!

 

Do zobaczenia!

Rejestracja na wydarzenie

Aby się zarejestrować uzupełnij i wyślij poniższy formularz.
Zapraszamy :)

Rejestrując się na spotkanie wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych osobowych przez IT Solutions Architects jak opisano w Privacy Policy.